RP73PF2A9K31BTDF Te Connectivity RESISTOR, 0805, 0.25W, 9K31, 0.1%, 25PPM
Part Nnumber
RP73PF2A9K31BTDF
Description
RESISTOR, 0805, 0.25W, 9K31, 0.1%, 25PPM
Producer
Te Connectivity
Basic price
MSL: - Packaging: Each Power Rating: 250mW Product Range: TE CONNECTIVITY - RP73 Series Resistance: 9.31kohm Resistance Tolerance: ± 0.1% Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric] Resistor Element Type: Thin Film SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Temperature Coefficient: ± 25ppm/°C Voltage Rating: 150V
Following Parts
Random Products
(keyword RP73PF2A9K31BTDF Te Connectivity RESISTOR, 0805, 0.25W, 9K31, 0.1%, 25PPM)